8.3.2019, Václav Rokyta
Na závěr sezony doma s Dobřichovicemi

PŘELOUČ – Závěrečné kolo Středočeského krajského přeboru odehrají přeloučští futsalisté s posledním celkem tabulky. V pátek večer přivítáme doma Sokol Dobřichovice.

Už před závěrečným utkáním soutěže je přitom jasné, že Mazáci zakončí svou úvodní sezonu v krajském přeboru na 5. místě. Šestý Rakovník nás totiž kvůli horšímu skóre ze vzájemných zápasů už nemůže předstihnout. Naše mužstvo tak splnilo předsezonní cíl, kterým bylo umístění právě do 5. příčky. Dosažení této mety nás těší o to víc, že se nám značná část druhé poloviny soutěže vůbec nevydařila. Avšak v samotném závěru sezony jsme předchozí neúspěchy konečně hodili za hlavu a začali opět vyhrávat. Na domácí vítězství 6:0 nad Kralupy jsme minulý víkend navázali v Kladně výhrou 7:3 nad mužstvem FC Brazil.

Aktuální formu proto chceme potvrdit i v závěrečném kole soutěže, kdy proti nám stojí poslední celek tabulky. Futsalisté Dobřichovic se ovšem v posledních kolech herně i výsledkově zvedají. Před týdnem doma rozstříleli Rakovník poměrem 18:7, v předchozích kolech pak porazili i silné Třebusice nebo Brazil Kladno a pořádně potrápili i jistého vítěze krajského přeboru Příbram. Před závěrečným kolem tak Dobřichovičtí nastřádali dokonce tolik bodů, že pátečním utkáním můžou opustit poslední místo tabulky. Nedá se tedy rozhodně čekat, že by hosté přijeli do Přelouče utkání odehrát jen tak z povinnosti.

Klub z údolí řeky Berounky se rozhodně bude snažit odlepit ode dna tabulky a vylepšit tak své renomé v letošní sezoně. O to samé se ale budou snažit i Mazáci, kteří bojují o třetí výhru v řadě. Jestli se to našemu mužstvu povede, bude jasné v pátek večer. Utkání se totiž kvůli nařízení vedení soutěže odehraje už v pátek ve 20 hodin, kdy budou mít výkop téměř všechny zápasy Středočeského přeboru. V Přelouči na Vás kromě dobrého futsalu jako vždy čeká otevřený stánek s občerstvením a také poločasová soutěž, kde máte jako vždy možnost vyhrát poukaz do Billiard Clubu Rio. Tak v pátek večer neseďte doma a přijďte náš tým podpořit!

Komentáře: