8.11.2019, Václav Rokyta
Doma se Slaným o 2. místo tabulky

PŘELOUČ – Po výhrách nad Třebusicemi a v Kralupech čeká Mazáky 3. kolo Středočeského krajského přeboru. V přímém souboji o 2. místo tabulky se v sobotu utkáme s MCE Slaný.

Se slánským MCE máme po loňské úvodní sezoně v krajském přeboru rozpačitou bilanci. Zatímco doma jsme soupeře zdolali poměrně jasně 8:4, ve venkovní odvetě jsme mu podlehli vysoko 3:10. Slánskému mužstvu tak máme rozhodně co vracet. Sobotní duel bude navíc o to pikantnější, že půjde zároveň o přímý souboj o druhé místo v tabulce. To totiž prozatím patří díky lepšímu skóre celku MCE Slaný, který stejně jako my také vyhrál první dva zápasy. Slánští borci byli úspěšní v městském derby proti Hraslu, který přehráli 8:6, a v minulém kole si pak poradili poměrem 9:3 s nováčkem ze Stochova.

My však jdeme do zápasu povzbuzeni těžkým ubojovaným vítězstvím z Kralup, kde jsme zvítězili až díky brankám v samotném závěru 8:7, a stejně hodláme bojovat o výsledek i v sobotu doma. V naší bráně sice kvůli zranění stále bude chybět Marek Záruba, povinnosti z velkého fotbalu pro změnu do utkání tentokrát nepustí střelce Josefa Janeckého. Naopak čtyřgólový kanonýr prvního kola Honza Sůra se po jednozápasové pauze vrací zpátky do naší sestavy, takže naše útočná síla by v sobotním zápase rozhodně trpět neměla. Jestli to tak opravdu bude, se přijďte přesvědčit sami. Zápas proti MCE Slaný se hraje v sobotu 9. listopadu od 19:30 v městské sportovní hale. Všichni jste srdečně zváni!

A je tam! Mazáci inkasují úvodní gól v loňském domácím zápase s MCE Slaný. Utkání nakonec přeloučští borci otočili. Budou se radovat z výhry i tentokrát?

Komentáře:


23.01.2020 00:01:01