31.1.2020, Václav Rokyta
Mazáci si chtějí vyšlápnout na vedoucí Brandýsek

PŘELOUČ – Futsaloví fanoušci se v sobotu 1. února můžou těšit na třaskavé večerní střetnutí. Do přeloučské sportovní haly zavítá vedoucí celek Středočeského krajského přeboru Brandýsek.

Ačkoliv mužstvo z Kladenska úvodní zápas letošní sezony prohrálo, tak dosavadnímu průběhu soutěže suverénně vládne. Po 12. kole má totiž Brandýsek v čele krajského přeboru šestibodový náskok na druhé Třebusice. Zkušený tým, který hrával i druhou ligu, zatím zvládá většinu náročných zápasů fyzicky i psychicky, což dokazují výsledky posledních tří kol. V nich totiž futsalisté Brandýsku dokázali své soupeře porazit vždy o jediný gól. To platilo i minulý víkend, kdy Brandýsek jen těsně vyzrál nad nováčkem ze Stochova poměrem 5:4, avšak kvůli neoprávněnému startu dvou hráčů hostí nakonec lídr tabulky vyhrál kontumačně dodatečným výsledkem 5:0.

Mazáci se po sérii špatných výsledků čítající jednu remízu a tři prohry před dvěma týdny konečně vzchopili a na domácí palubovce porazili Kralupy jasně 9:2. Na velmi dobrý výkon se povedlo navázat i o minulém víkendu ve Slaném, avšak divoká přestřelka 8:7 skončila těsným vítězstvím domácího MCE. V sobotu si tak přeloučští borci doma opět chtějí spravit chuť, a to rovnou na vedoucím celku tabulky. Koneckonců, Brandýsku máme co vracet, na podzim jsme tomuto soupeři v Kladně podlehli 4:6, přestože jsme už 4:2 vedli. Jakýkoliv bodový zisk by nám navíc v tabulce velmi pomohl, protože letošní ročník krajského přeboru je po dvanácti kolech stále nesmírně vyrovnaný. Doufejme tedy, že tentokrát na Brandýsek vyzrajeme. Přijďte nám fandit!

Komentáře: