Letošní futsalová sezona se neuskuteční

PŘELOUČ – Ani částečné zmírnění pandemie nepomohlo k tomu, aby se uskutečnily soutěžní futsalové zápasy. Vedení pardubické krajské futsalové komise zrušilo všechny soutěže, které pořádá. Pardubický krajský přebor, kterého se Mazáci měli premiérově zúčastnit, se tak v letošní sezoně neuskuteční.
Dočkáme se v letošní sezoně futsalu?
PŘELOUČ – Už podruhé v tomto roce přerušila pandemie nového typu koronaviru amatérský sport v celém Česku. Zastavila tak i přípravy Mazáků na novou sezonu, ve které se naše mužstvo mělo poprvé představit v přeboru Pardubického kraje
Po prohře v Boleslavi v poháru končíme
MLADÁ BOLESLAV – Pokoronavirové pokračování krajského poháru FAČR skončilo pro přeloučské futsalisty hned v prvním kole. Ve čtvrtfinále jsme vypadli na palubovce mladoboleslavské Cobry po prohře 0:6.
Mazáky čeká dohrávka krajského poháru
PŘELOUČ – Navzdory tomu, že koronavirus ukončil většinu sportovních soutěží v Česku, se Středočeský futsalový pohár FAČR dohrávat bude. Mazáci se už v neděli chystají na čtvrtfinále do Mladé Boleslavi.
Mazákům začala příprava!
PŘELOUČ - Jak jsme Vás již minulý týden informovali, šance na dohrání letošního ročníku poháru FAČR stále žije. Zároveň dochází k postupnému uvolňování omezujících opatření, která měla dopad i na náš tým.
Tabulka
1.FC Mazáci Přelouč24
2.TJ Sokol Býchory22
3.FC Věšák Butabi19
4.Startip Řečany n/L15
5.TJ Polepy6
6.FC Kouřim3
Nejlepší střelci
1.David Čada0
2.David Hajn0
3.David Machač2
4.Jakub Kmošek0
5.Jakub Novák6
6.Jakub Petr0
Fanoušek týdne