Novou sezonu Divize „D“ zahájíme soubojem s loňským vítězem

Na úvod nového soutěžního ročníku přivítáme v Přelouči Zvoneček Stojice.

Do nového ročníku východočeské Divize D vstoupíme duelem s nejtěžším z možných soupeřů. V sobotu 8. října přijede do Přelouče celkový vítěz loňského ročníku, Zvoneček Stojice. Původně dle losu soutěže měla do Přelouče tuto sobotu dorazit Světlá nad Sázavou. Hráči Světlé by ovšem utkání nestihli kvůli zápasu velkého fotbalu, totožný problém pak hlásil stojický Zvoneček na neděli, kdy se mu duel s Legií Hradec Králové rovněž křížil s termínem fotbalového zápasu. Jelikož náhradních termínů pro případné dohrávky není v nabitém kalendáři nazbyt, nechtělo vedení soutěže ani jeden ze zápasů rušit a proto rozhodlo o prohození soupeřů. Místo Světlé nad Sázavou tedy v sobotu do Přelouče přijede Zvoneček, místo něj pak Světlá zamíří v neděli do Jaroměře na utkání s Legií. 

Tato rošáda těsně před startem soutěže sice může působit divoce, ovšem z našeho pohledu se jedná o správné rozhodnutí. Všichni si totiž velmi dobře vybavujeme situaci z předchozích dvou let, kdy se kvůli pandemii a nejasnostem ohledně vládních nařízení mnoho zápasů vůbec neodehrálo, předminulá futsalová sezona se pak neuskutečnila vůbec. Jsme proto velmi rádi, že si teď už alespoň můžeme zahrát, byť jsou okolnosti úvodního duelu poněkud kostrbaté.

Každopádně v sobotu 8. října nás čeká úvodní duel Divize D 2022/2023 proti Zvonečku Stojice. Budeme rádi, když nás přijdete podpořit. Těšíme se na Vás!  

Poslední vzájemný duel se Zvonečkem nevyšel podle našich představ. Úsměv na tváři nám však nezmizel. Do nového ročníku navíc vstoupíme s několika posilami a věříme v úspěšný start.